Hoşgeldin Ziyaretçi
Mesaj atabilmek için forumumuza kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adı
  

Şifre
  

Forumlarda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Üye Sayısı: 1
» En Son Üyemiz: admin
» Konu Sayısı: 2,284
» Mesaj Sayısı: 2,284

Tam İstatistik

Çevrimiçi Kullanıcılar
Şu anda 23 çevrimiçi kullanıcı var.
» 0 üye | 23 Misafir

En Son Konular
su arıtma , Ters ozmoz , ...
Forum: My Forum
Son Mesaj: admin
59 dakika önce
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 0
Backlink Alırken Nelere D...
Forum: My Forum
Son Mesaj: admin
2 saat önce
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 0
Suskun Kentlerin Sessiz O...
Forum: My Forum
Son Mesaj: admin
3 saat önce
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 0
Android double teyp , Nav...
Forum: My Forum
Son Mesaj: admin
3 saat önce
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 0
Backlink ve Seo Nedir ?
Forum: My Forum
Son Mesaj: admin
9 saat önce
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 1
Works - Osman KUŞ
Forum: My Forum
Son Mesaj: admin
Bugün, 08:38 AM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 0
Tennant , Tennant Temizli...
Forum: My Forum
Son Mesaj: admin
Bugün, 06:08 AM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 0
pratik yemek , pratik yör...
Forum: My Forum
Son Mesaj: admin
Dün, 07:57 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 0
Karadeniz turlari , balka...
Forum: My Forum
Son Mesaj: admin
Dün, 07:35 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 0
Al Farabi Üniversitesi , ...
Forum: My Forum
Son Mesaj: admin
Dün, 06:19 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 0

 
  su arıtma , Ters ozmoz , Su yumuşatma
Gönderen: admin - 59 dakika önce - Forum: My Forum - Cevap Yok

Su arıtma, son teknoloji ürünü farklı sistemlerde üretilen ve özel filtreleme sistemlerine sahip olan bu sistemler ile yapılır. Yaşam alanını temsil eden evde veya işyerinde içme, temizleme ve insan sağlığını koruma işlevlerine sahiptir ve su arıtma cihazları olarak adlandırılır. Bu tip su arıtma sistemleri yüksek kaliteli marka ve model yelpazesinde nanoteknoloji kullanılarak hazırlanmaktadır. Su yumuşatma
Özellikle son yıllarda ters ozmoz ya da reverse osmosis adı verilen bu ekipman yelpazesinde zararlı mineralleri tamamen ortadan kaldırarak faydalı minerallerin geçişine izin vermektedir.Bu sayede potasyum, kalsiyum ve magnezyum gibi temel elementler doğrudan vücuda alınarak sağlıklı bir yaşam sürmektedir. Günümüzde, farklı bina yapılarının depolarındaki kirlilik veya doğrudan su teminindeki tuhaf koku ve kimyasallar nedeniyle, bu arıtma ekipmanları yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle 1 milimetrekarelik bir yerde bile çok fazla delik bulunması nedeniyle musluk suyu ve demi suyunun doğru analizine ve arıtılmasına büyük katkı sağlamıştır ve akıllı bir sisteme sahiptir.Su kalitesini bir dizi farklı aşamada tamamen temizleyebilen ve ortadan kaldırabilen su arıtma ekipmanı, bu şekilde temiz su içme imkanı sağlar. Gelen su önce ön filtreleme sisteminden geçer. Partikül filtresi adı verilen bu aşama kapsamında, çok küçük mikron seviyesinde bazı zararlı partiküller eklenmiştir.

Bu öğeyi yazdır

  Backlink Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?
Gönderen: admin - 2 saat önce - Forum: My Forum - Cevap Yok

Özgün ve kaliteli web sitesi oluşturulduktan sonra belirli kitle sayısına ulaşmak için SEO çalışmaları yapılmaktadır. SEO’nun açılımı arama motoru optimizasyonudur. Arama sonuçlarını düzenleyen sitemler bütünüdür. Kitlelerin kullanım şekline göre zamanla güncellenmektedir. Aynı zamanda güncellenmesinin sebebi aynı sıralamalarda farklı, kaliteli siteleri ön plana çıkarmak hedeftir. Kaliteli sitelerin fark edilmesi yapılan SEO çalışmalarına bağlıdır. 
İç linkleme, semantik seo uyumlu içeriklerin üretilmesi arama motorlarında üst sıralara çıkmasında yardımcı olur. Aynı zamanda dış SEO yani backlink satın alma işlemleri ile çalışma yapılan sitenin güvenilirlik oyunu artırmak gerekir. Backlink alırken nelere dikkat etmek gerekir? Web sitelerinin analiz değerlerini gösteren sistemlerden yararlanmak gerekir. Örneğin ahrefs’te rakip siteleri aratarak backlink kaynakları elde edilebilir. Bu kaynaklar rakiplerin nereden otorite sağladıklarını öğrenme açısından kolaylık sağlar. Aynı zamanda çok fazla aranan içerikleri gösterdiği için içerik fikirlerinin oluşmasını da sağlayacaktır.
Backlink Satın Alma Paketleri İşe Yarar mı?
Kişiler manuel olarak backlink alabilmektedir. Kaliteli web siteleri, sürekli link çıkışı yapılmayan forumlar ve sosyal medya aracılığıyla çalışma yapılan siteye link yönlendirilmesi yapılabilir. Oldukça zaman alan bir işlem olduğu için backlinklerin işe yaraması zaman alabilir. Aynı zamanda doğru, kaliteli, organik, doğal dağılımlı backlinkleri araştırmak emek ve zaman ister. Bunun yerine backlink satın alma paketleri kullanılarak hızlı dış SEO çalışmaları yapılabilir. Backlink paketi satın alma işleminden önce firmalarla iletişime geçip kaynakların güvenilir ve kalıcı olup olmadığı teyit edilmelidir. Kalıcı backlinkler özellikle uzun yıllar yayında olan sitelerden alınıyorsa ve güvenli bir site ise çalışma yapılan sitenin hızlı organik bir şekilde büyümesini sağlar. Backlink kalıcı olduğu için de arama motorlarında ilk sıraya girmesini sağlar ve otoritesini korumasına yardımcı olur.

Bu öğeyi yazdır

  Suskun Kentlerin Sessiz Ozanı ELİF YILDIZ KIRATLI
Gönderen: admin - 3 saat önce - Forum: My Forum - Cevap Yok

“Aşktan ve insandan umudumu hiç kesmedim” diyen son on yılın yaşayan en iyi şairlerinden biri olan Elif Yıldız Kıratlı’nın beş şiir kitabı birden Ceylan Yayınlarından çıktı.
 
[Resim: brwfrfj.jpg]
 
“Şiir, biraz burnun direğini sızlatmalı insanın. Savaşmalı, çatışmalı ama ille de barışçıl olmalı. İnsanı, doğayı, yaşamı beslemeli, kendi notları ile müziğini yapmalı” diyor şair.
 
[Resim: bg4dxx7.jpg]
Buzul Kentin Yazanları, Kendi İçine düşen deli, İliklerime Dek çığlık, Sus Beni Ölüm, Geçmiş zaman Fiilleri adlı şiir kitapları, yaşamın, insanın, büyük umutların ve geleceğin sözcüleri gibi.
[Resim: nnqw6g5.jpg]
 
“Siz giderken ben ölüyordum bayım. İstanbul burası öyle böyle değil, deniz var, mavi var, uzatsan elini, ölüm var” diyor bir şiirin dizeleri.
 
[Resim: s8p49jg.jpg]
 
Bir diğeri, “Sen ah Züleyha sen! Etmeseydin keşke aşka minnet, tutulmasaydı dilin” diye bitiyor bir kitabın son sayfası
Yolu açık, okuyucuları bol olsun.
 
 [Resim: hmrrrh4.jpg]
 
https://www.dr.com.tr/yazar/elif-yildiz-...lsrc=aw.ds
https://www.mephisto.com.tr/elif-yildiz-kiratli
https://www.yaykoop.com/elif-yildiz-kiratli

Bu öğeyi yazdır

  Android double teyp , Naviin Smartbox , Oem multimedya
Gönderen: admin - 3 saat önce - Forum: My Forum - Cevap Yok

[Resim: oto-muzik-sepeti-logo-342x119.png]
Son zamanların neredeyse en çok tercih edilen sitelerinden bir tanesi olarak bilinen ve android double teyp satışını yapan firmamiz en uygun fiyat bütcelerimizle birlikte satışlarınız gerçekleştirmekteyizdir. Orjianl ürünler olmasından dolayi en çok tercih edilen ve kaliteli malzemeler ürünlerimizden sizlerde güvenilir şekilde faydalana bilirsiniz ve kolaylıkla satın alma imkanlarımız sunulmaktadir.
[Resim: newfron-android-8-cekirdek-multimedya-511x571.jpg]
İnternetin bulundugu bütün her yerden daha kolay bir şekilde sitemize giriş yapma imkanları bulunmaktadir bu imkanlar sayesinde Naviin Smartbox ürünüde sitemizde en çok tercih edilen ürünler arasında yerini almaktadir. Almiş olduğunuz ürünler hızlı bir şekilde kargo verilerek hızlı teslimatimiz sağlanmaktadir ve bu şekilde dilemiş olduğunuz ürünü kolaylıkla satın ala bilirsiniz.
Bununlada bitmeyip bir birinden farkli kategorilerimizden en iyi ürünleri görerek tercih ede bilir istemiş olduğunuz ürünü bula bilirsiniz Oem multimedya ürünüde neredeyse en çok tercih edilen ürünler arasında yerini aliyor sizlerde eğerki bu şekilde ürünler faydalanmak ve bir birinden farkli kaliteli ürünlerimizi en uygun fiyatlar ile satın almak istiyorsanız hiç durmadan sitemize giriş yaparak daha detayli bilgilere sahip ola bilirsiniz saygılarımızla
 
https://www.otomuziksepeti.com/

Bu öğeyi yazdır

  Backlink ve Seo Nedir ?
Gönderen: admin - 9 saat önce - Forum: My Forum - Cevap Yok

Arama motoru optimizasyonu çalışmasının alt kollarından biri backlink alımıdır. Backlink nedir? Öne çıkarılmak istenin bir site için kaliteli, uzun yıllar yayında kalmış farklı bir web sitesinden link çıkışı satın alma işlemidir. Dış SEO çalışması olarak da bilinir ve oldukça önemli bir işlemdir. Kaliteli olmayan bir siteden link alınması sitenin güvenirliğini azaltır. Bu yüzden mutlaka araştırma yapılıp backlink alınması gerekir. Farklı sitelerden kalitesiz link alımları siteye zarar verir ve arama motorlarında geride çıkmasına neden olur. Link alımı yapılmadan önce Ahrefs gibi sitelerin analizini yapan sistemlerini kullanmak gerekir. Bu sistemlerde sitelerin kalitesi, link çıkışları, güvenilirlik ortalamaları sunulmaktadır. Sistemde çıkan ortalamalar ne kadar yüksekse site güvenirliği o kadar fazladır. Bu sitelerden alınan backlinkler sayesinde web siteleri üst sıralara çıkar. 
Backlink Hangi Sitelerden Alınmalıdır?
Doğal olarak alınan backlinkler web sitelerinin görünürlüğünü ve güvenilirliğini artırmaktadır. Farklı sitelerden alınan kaliteli referanslar sayesinde web siteleri aramalarda ilk sıralamalara gelir. Bu yüzden backlink satın al ya da backlink hizmeti satın al paketleri ile web site sahiplerine avantajlar sağlanıyor. Toplu olarak backlink satın alınması sitelerin hızlı görünürlüğünü almasına yardımcı olmaktadır. 
Backlink alınırken doğal yöntemler izlenmelidir. Silinmeyen dofollow link alımı yapılması web sitesinin uzun süre ilk sırada kalmasına yardımcı olur. Aynı zamanda link alınacak site ile backlink satın al hizmetinin aynı içerik türünde olması web sitelerinin hızlı bir şekilde yükselmesini sağlar. Backlink satın alma işlemlerinde aynı zamanda sosyal medya tarafından da desteklenmesi gerekir. Böylece doğal referans olarak görüldüğü için arama motorları için güvenilir site olma özelliğini yansıtır. Güvenilir siteler hangileri araştırıldığında daha çok gazeteler, arama motorlarında uzun süre ilk sırada yer alan siteler yer almaktadır. Backlink satın al hizmetleri dahilinde bu siteler yer almaktadır.

Bu öğeyi yazdır

  Works - Osman KUŞ
Gönderen: admin - Bugün, 08:38 AM - Forum: My Forum - Cevap Yok

Kendini "İmge Satıcısı" olarak tanımlayan, uzun yıllardır freelance olarak grafik tasarım hizmetiyle uğraşan Osman KUŞ; görsel iletişim tasarımında müşterilere yaratıcı ve verimli çözümler sunarken, markanın ihtiyaçlarını belirlemek için müşteri ile yaratıcı bir ortaklık kuruyor.
 
Dijital ve basılı alanlar için projeler tasarlıyor, üretiyor ve uyguluyor. Projenin tüm aşamalarını baştan sona yönlendirirken hizmet verdiği markalar için; Marka geliştirme ortağı olarak hareket ediyor. Markalarla, pazardaki değişim ve yeniliklerle ve bir bütün olarak tasarım-pazarlama dünyasıyla yakından çalışıyor.
 
Kurumsal kimlik tasarımı, Logo, Web arayüz tasarımı, UI/UX tasarım, Mobil uygulama tasarımı, Reklam tasarımı, Banner, Bilboard, Katalog, Poster, Sosyal medya tasarımı, Karakter tasarımı, İlüstrasyon vb. gibi alanlarda müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Bu öğeyi yazdır

  Tennant , Tennant Temizlik Makineleri , Tennant Türkiye
Gönderen: admin - Bugün, 06:08 AM - Forum: My Forum - Cevap Yok

Tertemiz Bir Türkiye İçin
[Resim: Tennant-logo_teal-sq_HiRes.png]
Temizlik sektöründe çok uzun yıllar hizmet veren firmamız Tennant Türkiye temizlik makineleri hizmetleri ile her zaman farkını ortaya koymaktadır.
 
Tennant Türkiye firmamız daha güzel ve temiz bir Türkiye için yüksek kalite hizmetleri ile çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Her zaman gelişen teknoloji ile alanında büyüyen ve en yenilikçi temizlik makinelerinin hizmetlerini veren firmamızdan her konuda yardım alabilirsiniz.
 
Temizlik Makineleri Çeşitleri
[Resim: t380-right-strap.jpg]
Geniş alanların çok daha kolay ve güven içinde temizlenmesine yardımcı olan pek çok farklı tasarımlarda temizlik makineleri çeşitleri bulunmaktadır. En son sistem teknoloji ile üretimi yapılan Tennant temizlik makineleri hastana, alış veriş merkezleri, spor salonları, büyük şirketler ve bunun gibi geniş alanlara sahip olan yerlerin temizliğinde kullanılmaktadır.
[Resim: T2-main.jpg]
Her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetlerin tek adresi olan firmamızdan bu makineleri kiralama şansına sahip olabilirsiniz. Tennant firmamızda kiralık temizlik makine fiyatları son derece uygun olduğu için bütçeleri zorlamaz. Fiyatlar temizlik makineleri çeşitlerine ya da kiralama sürelerine göre daha farklı olmaktadır.
 
https://tennantco.com.tr/

Bu öğeyi yazdır

  pratik yemek , pratik yöresel yemek , yöresel yemek
Gönderen: admin - Dün, 07:57 PM - Forum: My Forum - Cevap Yok

[Resim: logo.png]
Bir birinden farkli bir çok yemek tariflerini sizlere ücretsiz ve bedava bir şekilde sunmaktayizdir. Pratik yemek yapmak isteyenlere özel yemeklerin tarifleri sitemizde yer almaktadir. Bir çok kategorilere sahip olan ve dilemiş olduğunuz bütün yemek tariflerini kategorilerimiz sayesinde daha hızlı ve pratik bir şekilde bula bilirsiniz. İstemiş olduğunuz gibi pratik yemekleride yapa bilirsiniz.
[Resim: icli-kofte.jpg&w=640&h=350&zc=1]
İnternetin bulundugu bütün her yerden daha kolay bir şekilde sitemize giriş yapma imkanları bulunmaktadir. Pratik yöresel yemek yapmak isteyenler içinde en ideal ve güvenilir sitemizden kolaylıkla ulaşa biliyorsunuz. Eğerki sizlerde en iyi yöresel yemekleri yapmak istiyorsanız ve hızlı bir şekilde misafirlerinize en iyi yöresel yemeklerini düşünüyorsanız en doğru adreste sitemizde olduğunuzu bilmeniz yeterlidir.
[Resim: firinda-kizarmis-tavuk_890_395.jpg&w...0&zc=1]
Bununlada bitmeyip yöresel yemek için siz değerli kullanıcılarımıza sunulmaktadir. Bir birinden daha iyi yemek tariflerimiz ile birlikte bir çok çeşitler bulunmaktadir. Sizlerinde eğerki kendinize ayit özgün tarifler var isede bizlere göndererek tariflerinizin kullanıcılarımıza sunulmasını sağlaya bilirsiniz. Eğerki sizlerde bu şekilde yemek tariflerinden faydalanmak ve hızlı bir şekilde öğrenmek istiyorsanız hiç durmadan sitemize giriş yapmanız yeterli olacaktır saygılarımızla
 
 
https://pratikyoreselyemek.com/

Bu öğeyi yazdır

  Karadeniz turlari , balkan turlari , side otelleri
Gönderen: admin - Dün, 07:35 PM - Forum: My Forum - Cevap Yok

[Resim: logo.png]
Sizlere en güvenilir şekilde hizmetlerimizi sunarak bir çok kişinin artık karadeniz turları tercih ettiğini bilmekteyizdir. Bizlerde profesyonel ekip kadromuz ile birlikte en iyi turları sizlere sunarak müşterilerimizin memnuniyetini en uygun fiyat bütceleriyle birlikte sunmaya devam ediyoruz. Sizlerde eğerki bir karadeniz turlarına katılmak veyahut bir karadeniz turu yapmak istiyorsanız en doğru yerdesinizdir.
[Resim: green-garden-resort-genel-gorunum-baytatil_t.jpg]
İnternetin bulundugu bütün her yerden daha kolay bir şekilde sitemize giriş yapma imkanları bulunmaktadir. balkan turlari katılmak isteyenlerde artık sitemizden kolaylıkla rezervasyon yaptıra bilirsiniz. Bir birinden farkli bir çok kategorilerimiz olmasından dolayi oteller, turlar, transferler ve sayamadığımız bir çok turlar bulunmaktadir ve bu turlara katıla bilirsiniz.
Bununlada bitmeyip side otelleri hakkında merak ettikleriniz ve erken rezervasyonlarınızı yapa bilirsiniz. En güvenilir kaliteli hizmetlerimiz ve otellerimiz sayesinde daha güven içersinde tatilinizi yapa bilirsiniz. Bir çok secenekler sitemiz üzerinde yer almaktadir. Aramiş olduğunuz tesiside yeride kolaylıkla sitemizde bula bilirsiniz. Eğerki sizlerde bu şekilde hizmetlerimizden yararlanmak faydalanmak istiyorsanız hiç durmadan sitemize giriş yapmanız yeterlidir saygılarımızla
 
https://www.baytatil.com.tr/

Bu öğeyi yazdır

  Al Farabi Üniversitesi , Al Farabi Üniversitesi denklik
Gönderen: admin - Dün, 06:19 PM - Forum: My Forum - Cevap Yok

Kazakistan Al Farabi Üniversitesi
[Resim: logo.png]
Batı Akdeniz Danışmanlık olarak yurt dışında eğitim almak isteyen öğrencilere eğitim güvencesi sunuyoruz. Aynı zamanda dil kursu kayıt hizmeti de sunuyoruz.
 
Al Farabi üniversitesi, Ulusal bir üniversitedir. Kazakistan’ın Almatı şehrinde bulunmaktadır. Aynı zamanda bu üniversite KazNU ve KazGU olarak da adlandırılmaktadır. Bazı Akdeniz Danışmanlık, yurt dışında eğitim almak ve farklı bir deneyim yaşamak isteyen öğrencilere birbirinden avantajlı olanaklar sunuyor. Filoz ve Farabi’nin adını taşıyan bu üniversitesi oldukça büyüktür.
[Resim: e24c73c13f93c53911bdacb8638c9b73.jpg]
Kazakistan Al Farabi Üniversitesi, 1934 yılından bu yana hizmet veren tarihi bir üniversitedir. Uygun fiyatlarda Kazakistan’da okumak isteyen kişiler için en doğru adres Batı Akdeniz Danışmanlık’tır. Öğrencilere kaldıkları süre boyunca tüm gerekli destek danışmalık ofisi tarafından bizzat verilmektedir.
 
Al Farabi Üniversitesi Denklik!
[Resim: 176c373c9b10896b4bf77f24fdbd8298.png]
Al Farabi Üniversitesi denklik hizmeti sunuyor. Dolayısı ile yurt dışında alınan eğitim ile Türkiye’de alınan eğitim eşdeğerdir. Kazakistan da verilen ön lisans, lisans ve yüksek lisans diplomaları, Türkiye’de verilen ön lisans, lisans ve yüksek lisans diplomaları ile eşdeğer özelliğe sahiptir.
 
https://www.akdenizegitim.com/haberler-d...iversitesi

Bu öğeyi yazdır